Politeknik / Kurumsal / Politeknik

Politeknik

Politeknik; 1976 yılında kurulduğundan beri mühendislik ve kompansatör alanında Türkiye'de lider konumdadır.

Yurt içi ve yurt dışındaki önemli projelerde çözümler üreten Politeknik, standart kompansatörlerinin yanı sıra ihtiyaca yönelik özel boyutlarda üretim yapabilmesi sayesinde çeşitli sektörler için aranan bir firma olma özelliğini taşımaktadır.

Tamamı kendi fabrikamızda imal edilen kompansatörlerin tüm üretim süreçlerini profesyonel kadromuzla gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede tesislerimizden çıkan ürünlerin kalitesini garanti edebiliyoruz. Üstündeki Politeknik imzası; güçlü mühendislik grubumuzun, nitelikli teknik ekibimizin, modern teknolojiler kullanarak ürettiği malzemelerin, uzun yıllar ilk günkü performansıyla çalışacağının garantisidir.

Kuruluşundan bu yana daima modern ekipmanlar ve güçlü mühendislik grubuyla Türkiye'nin öncü firmalarından biri olan Politeknik Metal Körük, 2016 yılında Klinger Group bünyesine katılarak gücünü daha da artırarak her geçen gün dünya pazarında daha büyük pay sahibi olmaya devam etmektedir. 40 yılı aşkın tecrübe ve 7.000 metrekare kapalı alan üzerine kurulmuş üretim tesisimizle Klinger Group bünyesine katılmış olmanın gururu ile dünya çapında bilinirliğimizi artırmaktayız.